Poznajmy Się!


Firma El-Mod jest, rozpoczęła swoją działalność gospodarczą w roku 2007, przez ten okres stała się znaczącą firmą w branży elektrycznej i ślusarskiej w przemyśle okrętowym i lądowym. Od chwili założenia, siedziba firmy mieściła się w Gdańsku.

Działa w branżach: budowlanej, okrętowej, montażowo-instalacyjnej, elektrycznej oraz elektryczno-teletechniczne wraz z automatyką przemysłową, współpracujemy z wieloma firmami remontowymi i budowlanymi z różnych branży na terenie krajów UE (Niemcy, Holandia, Austria, Dania i Szwecja), prowadzimy równolegle dwa rodzaje działalności, usługi budowlane.

Prowadziliśmy m.in. prace przy budowach: Metra w Warszawie, Tunelu pod martwą Wisłą, Budowach wielu galerii handlowych w całym kraju, ponadto prowadzimy i prowadziliśmy prace przy budowach i remontach statków w stoczniach: Stocznia Remontowa w Gdańsku, Stocznia w Rostocku w Niemczech, Stocznia w Urk w Holandii oraz Stocznia Fayard w Danii).

Zatrudniamy ponad dwustu wykwalifikowanych pracowników, osób specjalizujących się w branży elektrycznej, monterskiej i spawalniczej. Wykonujemy prace elektryczne, ślusarskie, spawalnicze, specjalizujemy się w automatyce i prowadzimy kompleksowe prace w dziedzinie światłowodów. Nasi pracownicy to nie tylko doświadczone osoby rekrutowane z rynku pracy, organizujemy i prowadzi kompletne szkolenia własnej kadry w celu ciągłego podnoszenia kwalifikacji załóg. Pozwala to firmie oferować usługi o wysokim standardzie. Świadczymy szeroki zakres usług, a zadowolenie klientów i firm z którymi współpracujemy jest dla nas priorytetem.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości nawiązania współpracy z naszą firmą. Jesteśmy pewni, że taka wymiana doświadczeń skutkowała by obustronnymi korzyściami na wielu płaszczyznach.

Dlatego proponujemy Tobie...

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź też mailowo, aby móc umożliwić Nam poznanie Twoich wymagań – potrzeb oraz oczekiwań.

Spotkanie

Omówimy Razem część techniczną, zaprezentujemy Nasz sprzęt i przedstawimy możliwości wykonania usługi.

Rozwiązania

Wybierzemy konkretne rozwiązania – selekcja materiałów, a także dobór sprzętu i działań umożliwiających realizację Twojej wizji

Realizacje

Finalna akceptacja Twojego planu działania oraz przystąpienie do realizacji projektu w ustalonym wcześniej terminie.

El-Mod Sp. z o.o.

ul. Kwiatowa 48
83-010 Straszyn
NIP: 604-023-63-50

Kontakt

Na skróty